MikroTik RB1100AHDx4 Dude Edition 13 Port Gigabit Firewall Router

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition, 1.4 Ghz Annapurna Alpine AL21400 4 çekirdekli işlemci, 1GB RAM, 13 adet Gigabit ethernet portu ile 1000+ aktif kullanıcısı bulunan orta ölçekli ağ yapıları için hepsi bir arada çözüm sunar. 4 çekirdekli Cortex A15 işlemcisi sayesinde 7,5 GBIT gerçek trafik kapasitesine sahip olan router, güvenlik ihtiyacı bulunan ağlarda tercih edilen IPSec güvenlik protokolü için donanımsal hızlandırma desteği ile AES128 şifreleme türünde 2.5Gbps bant genişliği sağlayabilmektedir.

Enerji beslemesini yedekleme imkanı sunan 2 adet güç kaynağı, Doğrudan 48V bağlantı yapabileceğiniz DC Terminal blok girişi ve 13 numaralı ethernet portu üzerinden 803.3af/at PoE desteği ile her türlü kullanım koşulunda esnek enerji besleme seçenekleri sunan MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition, 2 adet sata bağlantısı, iki adet M2 bağlantısı ve 60GB M2 SSD depolama birimi ile proxy önbellekleme, loglama, Dude veri tabanı gibi depolama ihtiyacı bulunan uyugulamalar için uygun biçimde tasarlanmıştır. Standart RouterOS işletim sisteminin tüm özelliklerinden yararlanabildiğiniz ürün, orta ölçekli işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak benzersiz teknik donanımı, RouterOS işletim sistemi ve rakipsiz fiyatı ile ağ yönetiminizi hiç olmadığı kadar esnek hale getiriyor.

Cihaz sunduğu yazılım ve donanım özellikleri ile aynı anda 1000+ aktif kullanıcılı ağ yapılarının Dinamik yönlendirme, Hotspot, PPPoE, Firewall, 5651 LOG, MPLS, Gelişmiş QoS, Yük Dengeleme (Load Balancing), Bonding, VPN, BGP, OSPF gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu105
MarkaMikroTik
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.