MikroTik RBSXTsq5HPnD - MikroTik SXTsq 5 HP Level4 5GHz 16dBi 28 Derece AP

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

MikroTik SXTsq 5 HP, 600Mhz işlemcisi, 64MB RAM, 10/100Mbit Ethermet portu, 5 GHz 28dBm 802.11a/n radyo kartı ve 28 derece açılı 16dBi anteni ile; Kablosuz internet servis sağlayıcılarının (WISP), Kablosuz MOBESE sistemlerinin, Kamu/Özel kurumlarının Noktadan Çoklu Noktaya (PtMtP) veya Noktadan noktaya (PTP) kablosuz data aktarım ihtiyaçlarını karşılamak için Yüksek verimlilik ve maliyet göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Cihaz, üzerinde bulundan 28° açılı 16dBi, sektör anteni ile 5+KM uzaklığa kadar kullanılabilmektedir.

Level 4 lisans desteği sayesinde Noktadan Çoklu Noktaya(PtMtP) uygulamalarda Erişim noktası (Access Point) olarak Kulllanılabilen MikroTik SXTsq 5 HP bu uzaklıkta, bağlı olan istasyon verimliliği ve mesafeye göre değişken olmakla beraber 80+Mbps bant genişliği sağlamaktadır. RouterOS işletim sisteminin tüm özelliklerini üzerinde barındıran ürün kablosuz bağlantınızın ve yerel ağ yapınızın yönetiminde esnek ve güçlü çözümler sunmaktadır.

İyileştirilen anten tasarımı sayesinde, en popüler MikroTik modellerinden olan MikroTik SXT Lite 5'ten iki kat daha inceltilmiş bir tasarım sunan ürün; satınalma, sevkiyat, üretim ve depolama maliyetlerini düşürürken, cihaz üzerinde yer alan 3 farklı montaj kelepçe bağlantı noktası ve kutu içeriğinde yer alan kelepçe ile istediğiniz polarizasyonda direk montajına imkan sağlamakta. Ayrıca, harici olarak satın alabileceğiniz QuickMount Pro montaj ayağı ile esnek açı ayar ihtiyacı gerektiren kurulumlarınızı da kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu103
MarkaMikroTik
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.