UBNT UniFi UAP-AC-LR-5 - UBNT UniFi UAP AC LR 5 li Paket 802.11ac 867Mbps AP

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

NOT 1: Bu Ürün 5'li Paket halinde satılmakta ve kutu içeriğinde PoE Adaptör bulunmamaktadır. Ürünlerin enerji beslemeleri için kullanabileceğiniz PoE Switchlere veya PoE adaptörlere Ek Ekipmanlar sekmesinden ulaşabilirsiniz.
NOT 2: Gözüken ürün fiyatı 5'li paket içerisindeki 1 kalem ürünün fiyatını temsil etmektedir,  üründen 5 adet satın almak için sepetinize bu üründen 5 tane eklemelisiniz.
 

Genel Bakış

 

Yeni nesil UBNT UniFi UAP AC LR80211.AC teknlolojisi, 2x2 Mimo teknolojisine sahip 1 adet 5 GHz 22dBm, 1 adet 2.4GHz 24 dBm radyo kartları ve Gigabit ethernet portu ile bir önceki nesil revizyonu olan UBNT UniFi UAP LR modelinden 5 kata kadar daha fazla performans sağlamakta.

2.4GHz frekansında 450Mbps bant genişliği sağlayan ürün 5GHz bandında ise 867Mbps bant genişliği sağlamakla birlikte 200+ aktif kullanıcıya kadar kesintisiz hizmet sağlayabilmektedir. Son kullanıcı odaklı iç mekan kablosuz ağ altyapı projelerinde veya iç mekan kablosuz otomasyon altyapılarında yüksek performans ve stabilite hedeflenerek geliştirilmiş donanımı ve büyük çaplı kablosuz ağ altyapılarında  kolay kurulum/yönetim/bakım ihtiyaçlarınızı karşılayan, UniFi İşletim sistemi ile bütünleşik çalışan kontrol yazılımı sayesinde esnek ve ölçeklendirilebilir bir kablosuz ağ altyapısı imkanı sunulmaktadır.

UBNT UniFi UAP AC LR, Şık tasarımı, Kolay kurulumu, Stabil çalışması, Esnek yönetim altyapısı ve Rekabetçi fiyatı ile Otel, Pansiyon, Kafe, Okul, Yurt, Apart,Fabrika, Depo, Kamu veya Özel kurumlar gibi toplu kablosuz ağ altyapılarında firmaların öncelikli tercihi arasında yer almaktadır. Aynı teknik donanıma sahip diğer erişim noktalarından (Access Point) ayrılan en büyük özellliği ücretsiz merkezi kontrol yazılımı birlikte sunulmasıdır, bu yazılım sayesinde cihazın sistem kaynaklarının çok az bir kısmı yapılandırma ve cihaz yönetimi için ayrılmıştır. Bu sayede  vaad edilen aktif kullanıcı sayılarına problemsiz bir şekilde ulaşılabilmektedir.
 

Güncellenmiş Anten Tasarımı

UBNT UniFi AC LR ile sunulan yenilkçi 3x3 Mimo Dualband anten tasarımı ile  Uzun menzilli simetrik kablosuz kapsama alanı sağlayan kablosuz ağ altyapıları oluşturulabilmektedir. Geleneksel yüksek çıkış güçlü Erişim noktalarında bulunan tek yönlü yüksek kazancın aksine UBNT UniFi UAP AC LR, yeni tasarım sayesinde istemciye kusursuz biçimde ulaştırılarak çift yönlü yüksek performans elde edilebilmektedir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu110
MarkaUbiquiti
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.